Okulunuzun çalışma saatleri nasıldır?

Okulumuz 08.00-17.45 saatleri arasında açıktır. Cumartesi ve Pazar günleri dışında 5 iş günü eğitim yapılır.

Okulunuzun beslenme düzeni nasıldır?

Sabah kahvaltısı 08.00-09.00 saatleri arasındadır. Öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı vardır.

Okulunuzun servis düzeni nasıldır?

Servis evden okula, okuldan eve yapılır. Öğrenci hiçbir şekilde başka bir adrese ve yuva tarafından tanınmayan şahıslara teslim edilmez. Servis araçlarında görevli öğretmen ve çocuk emniyet kemeri bulunur. Servis ücreti okul ücretinden bağımsızdır.

Okula yeni başlayan çocuklara nasıl bir uygulama yapılır?

Uyum dönemi 1 aydır. Bu sürenin ilk haftasında veli desteği gereklidir. Günde yarım saat ile başlayıp birinci haftanın sonuna kadar süre yarımşar saat arttırılarak hafta tamamlanır. İkinci hafta öğrenci ailesi olmaksızın devam eder.

Hastalık durumlarında ne yapıyorsunuz?

Hasta çocuklar okula kabul edilmezler. Eğer öğrenci okulda hastalanırsa ayrı bir bölüme alınarak ailesine haber verilir.

Okulunuzun tatil programı nasıldır?

Okulumuz haftasonu ve resmi tatiller dışında Kasım,Ocak ve Nisan  aylarında 1 hafta yarıyıl tatiline girer. Yaz tatilimiz yoktur, yaz ayında YAZ OKULU programı uygulanır.

Kayıt için neler istiyorsunuz?

Okula devam etmesinde sakınca olmadığını gösteren sağlık raporu, aşı karnesi, nüfus cüzdanı örneği ve ikametgah kağıdı istenir. Ayrıca okula ait bilgi formları doldurulur.

Ödemeler nasıl yapılıyor?

Ödemeler her ayın 5. gününe kadar yapılır. Ücret artışı Eylül ayında belirlenir. Hastalık vb durumlarda yapılan devamsızlıklarda ücretten kesinti yapılmaz. Aylık ücrete tüm aktivite ve kırtasiye giderleri dahildir.

Velilerin çocukları hakkında bilgilendirilmeleri nasıl yapılmaktadır?

Yılda iki kez yapılan ve tüm öğretmenlerin velilerle görüştüğü genel toplantıları dışında randevu sistemiyle günün her saatinde öğretmenlerle görüşebilirsiniz.

Grup sayıları kaçar kişiliktir?

Her grubun sayısı yaş düzeyine göre farklılık göstermektedir.

Bahçe kullanımı ve çevre gezileri var mıdır?

Havaların elverdiği sürece bahçemiz öğrencilerin kullanımına açıktır. Konuları destekleyici eğitsel çevre gezileri pandemi nedeniyle sanal olarak yapılmaktadır.

Beslenme sisteminiz nasıldır?

Yemeklerimiz kendi mutfağımızda kendi elemanlarımız tarafından pişirilir.Katkı maddesi bulunan hiçbir gıda verilmez.

Disiplin anlayışınız nasıldır?

Öğrencilerin özgüvenlerini kazanmalarına destek olarak onların kendi ayakları üzerinde durabilen bireyler olmalarını sağlamak amacıyla sevgiye dayalı tutarlı bir disiplin sistemi uygulanır.